Futboll Premier League Sport

MUNGESA E BERBERËVE DHE “LOOK”-U I RI/ Lojtarët e Liverpool dhe Chelsea bëjnë xhiron e rrjetit me pamjet e tyre (FOTO)

Për shkak të shpërthimit të Koronavirusit, janë pezulluar shumë aktivitete, teksa janë pezulluar edhe berberët të bëjnë punën e tyre.fir

Në këtë situatë, shumë njerëz janë detyruar të qethen vetë në shtëpitë e tyre, ose në të kundërt të rrisin flokët. Pikërisht këtë të fundit kanë bërë dy lojtarët e Liverpulit, Raberto Firminjo dhe Sadio Mane.

Këta të fundit janë fotografuar në qendrën stërvitore të Liverpulit ditën e djeshme, por vëmendjen menjëherë e ka marrë pamja e tyre, ku duket se rritja e flokëve i ka ndryshuar shumë.

mane

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me mesfushorin e Çelsit, Ngolo Kante, i cili është shfaqur në stërvitje me flokë të gjata, ndonëse nuk e kemi parë asnjëherë ashtu.

Kaq ka mjaftuar që fotot e këtyre futbollistëve të nisin të qarkullojnë në rrjetet sociale, ku nuk kanë munguar as talljet.

Related posts

FORMACIONI IDEAL/ Shaqiri zgjedh Sergio Ramos, ja kë përjashton (FOTO)

Delo.autor

TRIUMFI NË SUPERKUPËN E ITALISË/ Shikoni festën e “çmendur” të Tares dhe Strakoshës (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

SHORTI I CHAMPIONS LEAGUE/ Përballje titanësh në 1/8, Atalanta e Gjimshitit me fat

Delo.autor

Leave a Comment