Futboll Seria A Sport

SFIDON TRE KLUBET E MËDHA PËR YLLIN E PREMIER/ Juventus provon të arrijë marrëveshje duke futur në operacion…

Juventusi ka në shënjestër Raul Himenezin, sulmuesin meksikan të Uolverhemptonit, autori i 13 golave në 28 ndeshje të Premier Ligës luajtur përpara ndërprerjes së kampionatit prej Koronavirusit në 13 mars.jimenez

Bardhezinjtë po e monitorojnë me kujdes sulmuesin 29-vjeçar, të cilin e shikojnë si zëvendësuesin e Gonzalo Higuainit në rast largimi, por duhet të bëjnë llogaritë edhe me konkurrencën e Realit të Madridit, Barcelonës dhe Mançester Junajtidit.

Sajti spanjoll “Fichajes.com” shkruante se kampionët e Italisë janë të gatshëm që të përfshijnë edhe emrin e një futbollisti të tyre në operacion dhe ai do të ishte mesfushori francez Adrien Rabio.

Related posts

E PABESUESHME/ SHQIPËRIA dhe KOSOVA do të përballen prapë? UEFA jep lajmin E FUNDIT

Isa.Autor

THA SE DONTE TË SHIKONTE AJAXIN FENOMENAL NDAJ JUVENTUSIT/ Gazetari i famshëm “masakrohet” në Itali

Delo.autor

“KUQEZINJTË” JANË MË NDRYSHE NGA SAMPDORIA”/ Flet trajneri Giampaolo: Torino ekip i vështirë, por…

Delo.autor

Leave a Comment