Gossip

POZA TOPLES/ Basketbollistja italiane super seksi zhvishet në “Instagram” (FOTO)

Valentina Vinjali vijon të jetë e papërmbajtshme në rrjetet sociale. Basketbollistja dhe modelja seksi nga Italia ka provokuar në “Instagram” me disa foto vërtetë “të nxehta”.

valentina

Ajo shfaqet “topless” duke bërë “selfie” para pasqyrës. Postimin i bukuroshes ka marrë një mori me pëlqime dhe komplimente nga 2.3 milionë ndjekësit, që modelja ka në rrjetin social.

valentina55 vale valentina vinjali valentina vinjali5 valentina2 valentina4 valentina6

Related posts

FOTOT E “NXEHTA”/ “Mbretëresha” e Instagramit “ndez” edhe Ishujt Maldive

bora.autor

KA KUPTIMIN E VEÇANTË/ Firminho zbulon tatuazhin që…

bora.autor

KAMPANJA E RE, LE TË KËRCEJMË”/ Georgina Rodriguez me kërcim joshës në fushatë e re të të brendshmeve

Delo.autor

Leave a Comment