Gossip

TIFOZJA E JUVENTUS TRONDIT “INSTAGRAMIN”/ Të pasmet e bukuroshes bombastike i shijon… qeni (FOTO)

Emili Ratajkovski vijon të dhurojë spektakël për ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale. Modelja me origjinë londineze ka shpërthyer me një set fotosh tepër të “nxehta” në “Instagram”.

Në një prej postimeve, 28-vjeçarja shfaqet e shtrirë në krevat së bashku me qenin e saj. Në këtë foto bien në sy format e mrekullueshme të të pasmeve, dhe vetëm në disa orë, ky postim i modeles ka marrë afërsisht 2 milionë pëlqime nga fansat.

EMILII

Kujtojmë se Emili njihet edhe për pasionin që ka për sportin, përveçse e kemi parë shpeshherë në arenat madhështore të NBA-së, ajo ka deklaruar se është një tifoze e skuadrës më të titulluar italiane, Juventusit.

RASTAJOXKSI EMILIII

emili1

emili5

 

Related posts

AKUZOI NEYMAR PËR PËRDHUNIM/ Modelja nën akuzë për shantazh

bora.autor

MODELJA SEKSI PUBLIKON MESAZHET ME SULMUESIN/ Shihni si reagon Ronaldo dhe e dashura e tij! (VIDEO)

Isa.Autor

NUK SHFAQET KURRË NË PUBLIK/ Kjo është gruaja “misterioze” e Khabib

Isa.Autor

Leave a Comment