Gossip

U BË NËNË ME FËMIJË/ Por motra e sulmuesit të njohur nuk ndalet. Tërbon fansat me FOTO “hot”

Motra e sulmuesi çek Patrik Shik vijon të jetë protagoniste në rrjetet sociale, pavarësisht se së fundmi është bërë nënë duke sjellë në jetë një djalë, fama e saj ka ardhur në ngritje të vazhdueshme dhe tashmë numëron një numër mjaft të lartë ndjekësish në rrjetet sociale.

shik motra me femijen

Kristina Shikova poston vazhdimisht foto “shumë të nxehta” në Instagramin e saj, ndërsa jo rrallë është bërë pjesë edhe e fushatave publicitare të kompanive të modës, prej të cilave ka përfituar shuma goxha të majme.

sddsfsfsf

Pavarësisht lindjes modelja çeke duket në superformë. Këtë gjë e vërtetojnë linjat e saj perfekte. shik motra seksi shik motra motra e patrik shik motra e shik motra e shikut

 

Related posts

DËSHTOI ME ARGJENTINËN NË COPA AMERICA/ Messi shijon pushimet së bashku me familjen (FOTO)

Delo.autor

MBRETËRESHA E INSTAGRAMIT/ Abigal Ratchford një “BOMBË” SUPER SEKSI (FOTO+VIDEO)

Isa.Autor

TMERROHET ICARDI/ Konfirmohet marrëdhënia pasionante mes Maradonës dhe Wanda Narës (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment