Futboll La Liga Sport

BARCELONA-ATLETICO/ “Pleshti” turpëron Oblak me “panenka” dhe realizon golin numër 700 (VIDEO)

700 gola për Leo Messi-n në karrierë.

Ylli i Barcelona-s e ka arritur shifrën e çmendur pak minuta më parë kur ka kaluar në avantazh 2-1 katalanasit kundër Atletico Madrid.

Pleshti e ka realizuar golin e 700-të me një penallti, duke nxjerrë jashtë loje Oblak-un me një goditja në stilin “Panenka”.

Related posts

ËSHTË ZYRTARE/ Rikthehet në Premier League, Ancelotti merr drejtimin e ekipit…

Delo.autor

MBYLLET JAVA E 11 NË SUPERIORE/ Komandon Partizani, 7 ekipe e ndjekin me vetëm 5 pikë diferencë. Zhyten Luftëtari e Flamurtari (RENDITJA)

Delo.autor

PAS TRAGJEDISË NË NJË KLUB NATE/ Balotelli ka një mesazh për të rinjtë italian… (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment