Gossip

ËSHTË TIFOZE E JUVENTUS/ Emily Ratajkowski ndryshon dhe “çmend” rrjetet sociale (FOTO)

Emily Ratajkowsky, super modelja tifoze e Juventus-it, ka ndryshuar look dhe ka çmendur ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka befasuar ndjekësit duke u bërë bionde dhe e ka arsyetuar kështu vendimin e saj:

“Nuk i kam lyer kurrë në jetën time, por tani jam e lumtur që e kam bërë”.

“Sapo kam festuar ditëlindjen tim dhe jam entuziaste të nis një fazë të re, pas këtyre ditëve të vështirë për të gjithë, me një look që të jetë një ogur i mirë”.

“Për mua, bukuri duhet të jetë edhe  shprehëse dhe e gëzuar”.

View this post on Instagram

👱‍♀️

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Related posts

ËSHTË PARTNERJA E CR7/ Georgina Rodriguez “elektrizon” fansat, ekspozon të pasmet bombastike teksa nden rrobat (FOTO)

Delo.autor

E MAHNITSHME/ RODRIGUEZ “harron” RONALDON, modelja HARBOHET në VENECIA (FOTO)

Isa.Autor

PORTIERIA E HOCKEYT TË LË PA FJALË/ Bukuroshja zbulon TRUPIN e saj BOMBASTIK dhe linjat PERFEKTE (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment