Futboll Kategoria Superiore Sport

FUTBOLLISTËT ME DUAR NË KOKË/ Momente paniku në Shkodër, lojtari bie pa ndjenja në fushë

Momente paniku në “Loro Boriçi” në sfidën Vllaznia – Bylisi. Andi Hadroj përplaset kokë më kokë me Markun dhe humbet për një moment ndjenjat.

Është dashur ndërhyrja e 2 stafeve mjekësore dhe ambulancës, që situata të qetësohej dhe për fat të mirë futbollisti është përmendur.

Menjëherë ai është nisur drejt spitalit me ambulancë për një kontroll më të detajuar.

Sfida vazhdon barazim 1 me 1.

Related posts

I MBYLL DYERT DY GJIGATËVE TË SERIE A/ Valverde: Ky lojtar për ne është shumë i….

Delo.autor

PSG-BAYERN MUNICH/ Ylli Mbappe paralajmëron bavarezët, fjalë dhe për Neuer (VIDEO)

Delo.autor

KA PROBLEME ME STOMAKUN/ “Ylli” i Gjermanisë largohet nga grumbullime

Delo.autor

Leave a Comment