Futboll Seria A Sport

“ÇMENDEN” BASTET ME KOIFIÇIENTET/ Këto janë skuadrat favorite për të transferuar Icardin

Edin Dzeko te Interi dhe Icardi te Roma. Mund të jetë ky shkëmbimi i madh i kësaj vere, duke qenë se Juventusi nuk ka ndër mend të japë Dybala dhe argjentinasi nuk është fort i bindur nga zikaltërit.

Dyshimet lidhet me Icardin, që pret Juventusin dhe Roma është plan “B”. Sipas basteve (Betaland), verdhekuqtë kanë shanse reale për Icardin dhe kuotohen me 2,5, ashut si edhe qëndrimi i argjentinasit në Milano.

Juventusi vjen me koefiçient 3, ndërsa edhe te Napoli jepet po njësoj. E bujshme mundësia “Milan”, që mban koefiçientin 15, ndërsa PSG, Real, Atletico dhe Barcelona janë shkëputur me 50.

Related posts

Barazimi ndaj Celtas, mediat spanjolle ‘kryqëzojnë’ Marcelon

Q.Autor

NDESHJA NDAJ CHELSEAT NË “FA CUP”/ Guardiola rrëfehet: Nuk kam qenë kurrë kandidat për…

Delo.autor

BOMBASTIKE/ Federica NARGI mahnitëse, i lë pa fjalë fansat e saj me…(FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment