Gossip

“NJË DIELL I VOGËL GJATË PUSHIMIT TË DREKËS DO JETË…”/ Tifozja seksi e Interit “çmend” ndjekësit me format perfekte (FOTO)

Interi nuk po kalon një moment të mirë pasi u ndal në kampionat në barazimin dramatik 3-3 nga Sasuolo. Si të mos mjaftonte kjo zikaltërit do duhet të bëjnë edhe pa shërbimet e mbrojtësit Skrinjar pasi doli me të kuq dhe më pas u pezullua nga federate me tre ndeshje për fyerje ndaj gjyqtarit.

tifozja e interit

tifozja seksi inter

Por ziklatërit mund ti harrojnë sado pak këto probleme duke shijuar format dhe fotot perfekte të tifozes së tyre. Bëhet fjalë për Eleonore Kasaleno bukuroshen që së fundmi ka postuar disa foto në “Instagram” ku tregohen qartë format perfekte të saj. “Një diell i vogël gjatë pushimit të drekës do jetë më mirë”, shkruan bukuroshja në “Instagram”.  Eleonore Kasaleno është një tifoze e ekipit të Interit dhe nuk ngurron ta shprehë këtë publikisht.

inter tifoze seksi

PANORAMASPORT.AL

Related posts

“PSE NË HOTEL SHKOI PËR TË LUAJTUR LETRA”/ Mamaja e CR7 shpërthen ndaj akuzueses për përdhunim

Delo.autor

TOPLESS NË PLAZH ME TË “MËDHAJA”/ Futbollistja shqiptare: Ju tregoj dy lojtarët më seksi te Kombëtarja, kam marrë 500 euro për…

Delo.autor

WANDA NARA BËN GAFËN E MADHE/ Partnerja e Icardit poston në “Instagram” FOTON me gjoksin e koleges jashtë

Delo.autor

Leave a Comment