Futboll Premier League Sport

PAS 16 MINUTASH LOJË/ Talenti Greenwood realizon një super gol dhe zhbllokon sfidën ndaj Brighton (VIDEO)

Manchester United ka kaluar në avantazh në ndeshjen kundër Brighton. “Djajtë e kuq” zhbllokuan sfidën në minutën e 16′ me anë të talentit Mason Greenwood.

18-vjeçari ndërmori një aksion fantastik personal duke dribluar me shpejtësi dhe teknikë kundërshtarët dhe gjuajti saktë për 0-1. Një supergol nga beniamini i Solskjaerit.

Related posts

Allegri: Roma na vështirësoi punën, i shoh për titull së bashku me Napolin

Delo.autor

TRENDI I FUNDIT/ Plakjes në rrjet nuk i shpëtojnë as lojtarët e “Kombëtares”, ja si duken (FOTO)

Delo.autor

LIVE/ EUROPA LEAGUE: Laci pranë kualifikimit, Uzuni kalon në avantazh krutanët

Isa.Autor

Leave a Comment