Futboll Premier League Sport

MANCHESTER UNITED NUK NDALET/ Pas një asisti nga Pogba, Fernandez realizon një “perlë” (VIDEO)

Manchester United ka dyfishuar rezultatin në transfertë kundër Brighton. Skuadra e “Djajve të kuq” shënoi pas një kombinimi të mirë ndërmjet Pogbasë dhe Bruno Fernandesit.

Francezi i nxori një top mjaft të mirë dhe portugezi me një gjuajtje nga distanca mposhti portierin kundërshtar për 0-2. Një gol mjaft i bukur nga ana e tij.

Related posts

PADIA NGA PANUÇI/ Reagon Nishani: Ja çfarë do të bëj për këtë

Isa.Autor

“ZIKALTËRIT” TË FIKSUAR PAS MANCHESTER UNITED/ Marotta gati të transferojë mbrojtësin veteran…

Delo.autor

KUPTON PËRGJEGJËSINË SI LOJTAR I “LOS BLANCOS”/ Hazard flet si madrilen: Te Reali duhet të fitosh tituj, ndryshe…

Delo.autor

Leave a Comment