Futboll Seria A Sport

SHUMA E ÇMENDUR/ Nuk do ta besoni se sa i ka kushtuar karantina ish sulmuesit të Napolit

Karantina  nuk ishte e njejtë për të gjithë.

Ish sulmuesi i Napolit Ezequiel Lavezzi kaloi periudhën e tij të izolomit midis plazheve luksoze dhe magjepsëse së bashku me të fejuarin e tij Natalia Borged në ishullin Saint Barth një territor francez në Karaibe.

Ai së bashku me të fejuarin e tij qëndruan dy muaj sepse ai tani ata kanë fluturuar për në Saint Tropez.

Një natë në këtë ishull kushton 25 mijë euro dhe vetëm hoteli atij i ka kushtuar 175 mijë euro, por duke shtuar dhe shpenzimet e ish sulmuesit karantina e tij  kap shifrën e rreth 1.5 milion dollarëve.

Image

Related posts

943 DITË PRITJE PËR TË LUAJTUR ME REAL MADRID/ Talenti i blerë gati 9 milionë euro përgatitet të debutojë

Delo.autor

LUKAKU-JUVENTUS/ Historia e një marrëveshjeje në tentativë…

Delo.autor

LIVE/ Liga e Europës: 18 gola të shënuar, njihuni me të gjitha rezultatet e pjesëve të para (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment