Futboll Premier League Sport

ASTON VILLA-MANCHESTER UNITED/ Pas një pasimi nga Fernandes, Pogba shënon me një “PERLË” (VIDEO)

Manchester United ka shënuar me anë të Pogba për 0-3 në transfertë ndaj Aston Villes. Francezi mori një pasim nga Bruno Fernandes dhe gjuajti mjaft bukur me këmbën e djathtë për 0-3. Një gjuajtje mjaft e mirë nga kampioni i botës që u ndal në rrjetë.

Related posts

ÇUDIA VJEN NGA ANGLIA/ Shikoni si shënohet gol me kokë nga mesi i fushës (VIDEO)

Delo.autor

BËN GODITJEN E DYTË NË MERKATO/ Milan arrin akordin me mbrojtësin e klubit të Serie A…

Delo.autor

TARE KËRKON TA MARRË TEK LAZIO/ Flet Agjenti i mbrojtësit shqiptar: Ai është gati për Inter…

Delo.autor

Leave a Comment