Futboll Premier League Sport

TË PAPËRMBAJTSHËM “DJAJTË E KUQ”/ Greenwood nëshkon Aston Villan me një “RAKETË” (VIDEO)

Manchester United ka shënuar golin e dytë në transfertë kundër Aston Villes. “Djajtë e kuq” e kanë mbyllur pjesën e parë me rezultatin 0-2 pas një predhe të talentit Greenwood. 18-vjeçari shfrytëzoi mirë një kundërsulm të ekipit të tij dhe gjeti golin e radhës për ekipin e tij.

Related posts

PREMIER LEAGUE/ Liverpool një makineri e frikshme, “Topçinjtë” barazojnë në fund

Delo.autor

E ARDHMJA E DONNARUMMAS/ Milani ndërton formulën për rinovimin e kontratës, ja shifra e çmendur

Delo.autor

DUELI PËR TITULLIN/ CHELSEA-LIVERPOOL matin forcat, sfidë “zjarri” në Premier Ligë

Isa.Autor

Leave a Comment