Futboll La Liga Sport

VILLARREAL-BARCELONA/ Suarez mposht portierin kundërshtar me një SUPER GOL (VIDEO)

Nuk kanë fund emocionet në Villarreal-Barcelona.

Katalanasit nuk kanë humbur kohë dhe janë kthyer në avantazh ndaj Nëndetëses së Verdhë.

Goli është realizuar nga Suarez në minutën e 20-të.

Uruguaiani ka mposhtur portierin kundërshtar me një goditje të mrekullueshme më të djathtën.

Related posts

PËRBALLJA EURO 2020/ Kosova me tifozë specialë në Angli, ja kush i viziton “Dardanët” (FOTO)

Delo.autor

RRITET ADRENALINA/ Zyrtarizohet kalendari i Botërorit 2019, gara edhe në dhjetor, ja datat

Isa.Autor

Wanda Nara: Sampaoli duhet të shkarkohet, ja kush është numri 9-të më i mirë tek Argjentina

Isa.Autor

Leave a Comment