Ekskluzive Futboll Kategoria Superiore Sport

“BARDH’ E BLU”/ Tirana nxjerr klipin special për 100-vjetorin me Ronela Hajatin dhe Dj Sardin (VIDEO)

9 ditë më parë Tirana fitoi kupën e 25 të Superiores nga shtëpia falë fitores së Vllaznisë ndaj Kukësit me rezultatin 1-0.

Një dhuratë e bukur është dhuruar së fundmi për 100 vjetorin e Tiranës dhe titullin kampion nga Dj Sardi në bashkëpunim me këngëtaren Ronela Hajati. Klipi eshte i veçantë duke nisur që prej fillimit me fjalet e Agustin Kolës e deri tek refreni që të kujton kengen e Shakirës në Botëror, ku nuk ka munguar as pjesemarrja e lojtarëve.

Një këngë që do të kthehet në hit dhe do të vazhdojë për vite si një himn për ekipin kampion “Bardheblu” dhe në veçanti për tifozët e zjarrtë.

AlpeSport.al

Related posts

MPOSHTEN NGA ROMA/ Funten në krizë rezultatesh, “Kuqezinjve” nuk iu bën punë as…Pioli

Delo.autor

LËSHOJNË “TENTAKULAT” NË ITALI/ Barcelona gati 15 milionë euro për yllin e “Kuqezinjve”…

Delo.autor

” E KA GRUAJA NË DORË”/ Wanda i vendos ÇMIMIN e kripur, lufta e NERVAVE mes Icardit dhe Interit sapo…

bora.autor

Leave a Comment