Bundesliga Futboll Sport

DREKË ITALIANE ME AGJENTËT/ Verë dhe një kërkesë drejtuar Bayern Munich: Bild zbulon ditën e Sane!

Vera e bardhë, ujë dhe specialitete italiane për të festuar fazën e re të karrierës së tij. Leroy Sané ndodhet në Mynih, ku kaloi me sukses vizitat mjekësore me Bayern Munich dhe nënshkroi kontratën që do ta lidhë me klubin gjerman për pesë vitet e ardhshme.

Leroy Sané, Johannes Mösmang, Nikola Damjanac, Damir Smoljan und Fali Ramadani (v.l.) im „Guido al Duomo“

Gjermani, sipas asaj që raporton Bild, do të kushtojë 50 milionë euro, shumë më pak se sa duhet të kishin paguar kampionët gjermanë një vit më parë (kur një dëmtim ndaloi gjithçka) dhe ka shprehur tashmë dëshirën për të veshur fanellën me numrin 10, që mbahet nga Coutinho.

Ish ish Manchester City u fotografua në një restorant italian së bashku me agjentët Damir Smoljan, Nikola Damjanac dhe Fali Ramadani (agjenti i fuqishëm); ai kishte festuar më parë me shokët e tij të rinj pas stërvitjes në mëngjes.

Related posts

RONALDO TELEFONON ROONEY/ Më mungon, ndoshta luajmë sërish bashkë

Isa.Autor

DËMTIMET SHQETËSOJNË SKËNDËRBEUN/ Julian Ahmataj: Ja çfarë dua ndaj Vllaznisë

Delo.autor

Roberto De Zerbiut: Nuk mund të studioja kundërshtarin, kur mendoja për Astorin

Q.Autor

Leave a Comment