Futboll La Liga Sport

ZËVENDËSIMI I GRIEZMANN I BËN PËRSHTYPJE DHE SIMEONES/ Reagimi i trajnerit të Atleticos bën xhiro në rrjet (VIDEO)

Lënia në stol e një lojtari si Antuan Grizman do të shkaktonte habi dhe çudi te shumë persona duke patur parasysh vlerat e tij si futbollist.

Këtë e kupton më së miri ish-trajneri i tij Diego Simeone. Në sfidën e fundit mes Atletiko Madridit dhe Barcelonës 2-2, Simeone reagoi pesimist në momentin kur Grizman po zëvendësohej në çastet e fundit të lojës. Kamerat e fushës së “Kamp Nout” fiksuan momentin kur Simeone mblidhte buzët në shenjë pakënaqësie ndaj aktivizimit të kampionit të botës Grizman në momentet e fundit të ndeshjes.

Pamjet kanë bërë xhiron e menjëhershme në rrjetet sociale.

Aktualisht, në Spanjë flitet se Grizman mund të largohet në fund të këtij sezoni nga skuadra katalanase.

Related posts

TRIUMFOJNË NË “LORO BORIÇI”/ “Shkodranët” mposhtin Flamurtarin

Delo.autor

I BEFASON TË GJITHË/ Ish-ylli i Barcelona-s: Ishte diçka e shpifur që nuk luaja, fitova një kampionat por është e rreme…

Delo.autor

“E DHIMBSHME SHUHET EKIPI”/ Autobusi bie në greminë, humbin jetën 6 futbollistë dhe shoferi

Isa.Autor

Leave a Comment