Gossip

GEORGINA RODRIGUEZ I MAHNIT TË GJITHË/ Shikoni çfarë i bën të pasmeve të saj bombastike (FOTO+VIDEO)

Xheorxhina Rodrigez vazhdon të mahnisë ndjekësit e saj në “Instagram”, të cilët janë të shumtë në numër.

Parterja e Kristiano Ronados, së fundmi ka postuar një video në profilin e saj zyrtar, ku shihet nën ritmin e një muzike dhe njëkohësisht ndjek ritmin me lëvizje të të pasmeve të saj, të cilat janë bombastike dhe në formë të shkëlqyer.

Në vazhdim të videos, shihet bukuroshja teksa kryen stërvitje, duke konfirmuar se nuk i ka rastësisht ato forma trupore. Xheorxhina kohët e fundit është shfaqur shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë edhe fotot provokuese që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

georgina-rodriguez3 (1)georgina-rodriguez4georgina-rodriguez1 (1)georgina-rodriguez5georgina-rodriguez (1)GEORGINA

Related posts

Modelja italiane “ngushëllon” shokun e Elseid Hysajt (FOTO)

Sadik.Autor

IMOBILE FESTON 30-VJETORIN/ Por protagoniste bëhet partnerja Xhesika (FOTOT)

Delo.autor

E IZOLUAR NGA KORONAVIRUSI/ E dashura e Lautaros nuk e lë veten pas dore, shfaqet duke u ushtruar në ballkon (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment