Futboll Seria A Sport

I MJAFTOJNË 2 MINUTA LOJË/ Mesfushori Lazovic turpëron Skriniar dhe ndëshkon “Zikaltërit” (VIDEO)

Ka nisur me gol Verona-Inter, ndeshje e vlefshme për javën e 31-të të Serisë A.

Kanë qenë vendasit ata që kanë kaluar në avantazh pas vetëm dy minutash me Lazovic.

Mesfushori i verdhebluve ka lënë në vend Milan Skriniar dhe ka mposhtur Handanovic me një goditje të bukur.

Related posts

GATTUSO PESIMIST/ Moduli me “9 të dyfishtë” mund të funksionojë vetëm nëse…

Isa.Autor

Vendi i parë në Grupin B, Spanja shmangu 15 Kupa Bote

Sadik.Autor

Injoroi Greqinë, nuk ftohet nga Shqipëria, flet talenti shqiptar

Sadik.Autor

Leave a Comment