Futboll Premier League Sport

ASTON VILLA-MANCHESTER UNITED/ Pasi fituan penalltinë nga VAR, Bruno Fernandes i pagabueshëm (VIDEO)

Manchester United ka gjetur avantazhin në transfertë kundër Aston Villes për 0-1. “Djajtë e kuq” fituan një penallti që u verifikua dhe nga VAR-i dhe nga pika e bardhë u shfaq Bruno Fernandes.

Portugezi nuk gaboi duke i dhënë avantazhin ekipit të tij. Fernandes po shënon nga ndeshja në ndeshje dhe po mban një peshë të madhe mbi shpatulla.

Related posts

Apeli i Van Dijk për lojtarët e Liverpoolit para ndeshjes me Cityn

Sadik.Autor

Pyetet nëse ka bërë sherr me Salah, Klopp jep këtë përgjigje

Delo.autor

Rennes-PSG, njihuni me formacionet zyrtare (FOTO)

Q.Autor

Leave a Comment