Futboll Gossip Sport

JAMES RODRIGUEZ FESTON 29-VJETORIN/ Por shikoni çfarë bën pornostarja e famshme për futbollistin e Realit (FOTO)

Hames Rodrigez, feston ditën e sotme ditëlindjen e tij të 29-të, ku nuk kanë munguar urimet e shumta.

Një nga personat që ka uruar kolumbianin dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, është edhe pornostarja e famshme, Kendra Lust. Kjo e fundit në profilin e saj zyrtar shkruan: “Gëzuar ditëlindjen Hames Rodrigez, shpresoj të lesh kaluar mirë”.

Zidan Hames

Menjëherë kjo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, për shkak të famës së madhe që ka pornostarja, por edhe Rodrigez, teksa duket se ka një miqësi shumë të mirë mes të dyve.

kendra fghf kendraa lust kendar

Related posts

DËSHIRON SUPER YLLIN E REAL MADRID/ E Paolo Maldini: Kurrë nuk negociuam për Modricin, por…

Delo.autor

SHEMBULL PERFEKT I NEYMAR/ Prapaskena e vuajtjeve të një rikuperimi nga dëmtimi (VIDEO)

Delo.autor

ZYRTARE/ Atletico Madrid prezanton KALINIC, ja shifrat QESHARAKE e transferimit…

Isa.Autor

Leave a Comment