Futboll Premier League Sport

“DJAJTË E KUQ” TREGOJNË MUSKUJT/ Rashford dhe Martial përmbysin Southampton (VIDEO)

Manchester United ka barazuar shumë shpejt rezultatin kundër Southampton për 1-1. Rashford shënoi në minutën e 20′ duke kthyer baraspeshën në Old Trafford. Pogba hodhi një top të mirë në zonë, Martial e kontrolloi mirë dhe pasoi për Rashford. Sulmuesi i ri nuk gaboi brenda zonës për 1-1.

Goli i dha fuqi vendasve që gjetën dhe golin e avantazhit me Martial. Bruno Fernandes pasoi për sulmuesin që ndërmori një aksion personal dhe me një goditje të fortë shkundi rrjetën.

Related posts

Villarreal – Real Madrid, formacionet zyrtare

Sadik.Autor

“AMERIKANËT KANË SHPENZUAR SHUMË, POR…”/ Tasoti: Milanit i duhen 3 blerje për Championsin

Delo.autor

CHAMPIONS/ Ish-lojtari i Skënderbeut shtang “San Siro”-n, por pozicioni… (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment