Futboll Seria A Sport

INTER-TORINO/ Gafë amatoreske e Handanovic, Belotti zhbllokon sfidën ndaj “Zikaltërve” (VIDEO)

Interi e ka nisur si mos më keq ndeshjen ndaj Torinos. Zikaltrit u ndëshkuan në minutën e 17′ nga Belotti. Ky i fundit mori një dhuratë nga Samir Handanovic, i cili nuk zotëroi një top të lehtë.

Sfera i rrëshqiti nga duart dhe shkoi te këmbët e sulmuesit që nuk e kishte të vështirë ta dërgonte në rrjetë.

Related posts

SALAH ARRIN 150 GOLA ME FANELLËN E LIVERPOOL/ Klopp: Kujt ia kishte marrë mendja

Delo.autor

KOVAC OPTIMIST: Nuk e mendoj humbjen ndaj Dortmundit, kthehemi në rrugën e suksesit

Isa.Autor

(FOTO) Skedina e çmendur/ 3 ndeshje koeficenti 1000

Q.Autor

Leave a Comment