Futboll Premier League Sport

KËRKOHET NGA DISA KLUBE TË MËDHA/ Aubameyang zbulon të ardhmen me një… “shkelje syri”

Përpara ndeshjes së sotme me Lestërin, kapiteni Pierr-Emerik Obamejang ka lëshuar sinjale rinovimi.

Kontrata e sulmuesit 31- vjeçar në “Emirates” skadon në 2021-shin dhe hezitimi i tij për të arritur një marrëveshje të re rriti spekulimet e një largimi të mundshëm.

Por gjatë një interviste në rrjetet sociale, një tifoz e pyeste që t’i shkelte syrin në rast se do të rinovonte dhe gabonezi e bëri një gjest të tillë, duke konfirmuar se pritet të qëndrojë në Londër.

Related posts

SERIE A/ Sarri: Ndeshjen e ardhshme mund të vijë rekordi…

Sadik.Autor

LIVE/ Tirana-Laçi, Ka nisur sfida. Bardheblutë duan revansh

Delo.autor

NËNTË TË INFEKTUAR ME COVID-19/ Mjeku i Vllaznisë: Do ta fitojë luftën, ja pse situata nuk është shqetësuese

Delo.autor

Leave a Comment