Futboll Kategoria Superiore Sport

KUKËSI-TEUTA/ Dy gola për 7 minuta, verilindorët shtangin skuadrën e Martinit (VIDEO)

Zhbllokohet sfida në minutën e 5. Verilindorët kalojnë në avantazh me anë të Vesel Limajt, i cili realizon një gol fantastik! Me një gjuajtje potente me të majtën nga një pozicion i prirët mesfushori ka mposhtur portierin Frashëri, duke e dërguar sferën në cepin e portës.

Verilindorët realizojnë golin e dytë me anë të Kuper, i cili nuk fal brenda zonës në minutën e 12, duke shtyrë topin drejt rrjetës pas asistit të Abazajt.

Related posts

PËRBALLJA FINALE/ Mauricio Pochettino: Do ​​të jemi sy dhe veshë nga Interi, është një lojë…

Isa.Autor

LUAJTI NË “EL CLASICO”/ “Xhevahiri” i Barcelonës vijon të shkruajë historinë, ja rekordi i radhës

Delo.autor

REAL MADRID-VALENCIA/ Zidane ndryshon modul, mesfusha me surpriza (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment