Futboll Premier League Sport

U BLE NË SHKURT NGA CHELSEA/ Lojtari del për herë të parë në stërvitje

U ble nga Çelsi që në shkurt, por vetëm tani ka dalë në stërvitje me klubin londinez. Bëhet fjalë për Hakim Zijek i cili u ble nga Ajaksi që në muajin shkurt për 40 milionë euro, pas paraqitjeve të mira në kampionatin holandez dhe në Ligën e Kampionëve.

Zijek

 

Zijek u kap nga kamerat teksa fliste me legjendën e Çelsit Peter Çeh dhe bënte disa ushtrime në fushën stërvitore. Marokeni nuk ka luajtur një ndeshje që nga muaji mars, por Lampard beson se ai do të përshtatet gradualisht tek ekipi i tij.

zijek 4

zijek 1

Related posts

“LUFTË” NË ANGLI PËR SKRINIAR/ Inter kundërpërgjigjet duke kërkuar sulmuesin argjentinas

Delo.autor

SUPER “YJET”/ Formacioni me lojtarët që nuk u larguan nga EKIPI I ZEMRËS

Isa.Autor

Foto Strakosha krenar për Tomin: Është më i mirë se unë, ja kur më kanë ikur 10 vite jetë prej tij

Sadik.Autor

Leave a Comment