Futboll La Liga Sport

“LOS BLANCOS” PA MËSHIRË/ Dyshja Mendy-Benzema trondisin Granadan (VIDEO)

Real Madridi e ka nisur shumë mirë ndeshjen kundër Granadas. Ekipi i Zidane ka shënuar që në minutën e 10′ me anë të Mendyt.

Mbrojtësi ndërmori një aksion personal dhe me një goditje të fortë me të majtën shkundi portën kundërshtare për 0-1.

Furia e miqve nuk është ndalur, pasi Karim Benzema ka shënuar një gol po aq të bukur vetëm pas 6 minutash. Francezi i dha avantazhin e 0-2 ekipit madrilen me një goditje të fortë.

Related posts

“MJEKËT KOMBËTARJA JONË”/ FSHF shpërndan dhurata për stafin e spitalit infektivit (VIDEO)

Delo.autor

Pacult u shkarkua nga Kukësi, verilindorët sot kanë një arsye të festojnë (FOTO)

Isa.Autor

Dortmundit i mjafton Batshuayi, fitore shprese për Kolnin

Q.Autor

Leave a Comment