Futboll Premier League Sport

MANCHESTER CITY-LIVERPOOL/ De Bruyne ndëshkon kampionët nga pika e bardhë (VIDEO)

Është zhbllokuar në minutën e 25-të super ndeshja mes Manchester City-t dhe Liverpool-it.

Kanë qenë ish-kampionët që kanë goditur kampionët në fuqi.

Goli është realizuar me penallti nga Kevind de Bruyne.

Ekzekutim i belgut ka qenë perfekt.

Related posts

Greqia tenton të “rrëmbejë” yllin e Kombëtares, talenti pritet të braktisë kuqezinjtë

Q.Autor

Perez “harron” NEYMARIN/ Gjen në skuadër zëvendësuesin e Ronaldos (VIDEO)

Isa.Autor

ME NJË GJAKFTOHTËSI TË ADMIRUESHME/ Shikoni çfarë penalltie të “dyfishtë” shënon Iniesta (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment