Futboll Premier League Sport

MANCHESTER UNITED PA FRENA! Sulmuesi Martial MPOSHT portierin kundërshtar me një SUPER GOL (VIDEO)

Manchester United duket se ka gjetur ritmin pas kthimit nga karantina. Skuadra e Ole Gunnar Solskjaer shënoi golin e tretë kundër Bournemouth dhe e mbylli 3-1 pjesën e parë kundër miqve.

Martial mori një top të mirë diagonal me zonën dhe me një goditje shumë të mirë mposhti portierin kundërshtar për 3-1 në minutën e 45’+2′. Supergol nga francezi!

 

Related posts

PEZULLIMI PËR HUMBJEN NDAJ TIRANËS/ Rrëfehet Ahmataj: Ja e vërteta e dyshimeve

Delo.autor

I DEL NË MBROJTJE WANDAS/ Ultimatumi i Icardit: Rinovoj vetëm me një kusht

Delo.autor

GOLI MË I BUKUR I SEZONIT/ Barcelona B liston të parin Rei Manajn me “MAGJINË” ndaj Espanyol (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment