Futboll Premier League Sport

MESAZH KLUBIT PËR 100 MILIONËSHIN/ Mbrojtësi Rudiger: E dua në ekip

Mbrojtësi i Chelsea-t, Antonio Rudiger, mbështet dëshirën e klubit për të blerë yllin e Bayer Leverkusen, Kai Havertz.

Ka shumë zëra që flasin për një kalim të mundshëm të mesfushorit sulmues në Stamford Bridge dhe Rudiger shpreson që bashkëkombësi i tij të transferohet te londienzët.

I pyetur mbi një transferim të mundshëm të gjermanit te Chelsea, Rudiger ka thënë për Sky Deutschland:

“Kai është i talentuar, kur e kam parë të stërvitet me kombëtaren e Gjermanisë, jam mahnitur”.

“Do të gënjeja nëse do të thoja se nuk do ta doja te Chelsea”.

Leverkusen ka bërë të ditur se është gati ta shesë Havertz për 100 milionë euro.

Related posts

“DO TË NDAHENI NGA GRUAJA”/ Zbulohen mesazhet e China Suarez për Icardin: Më dhemb të të shoh me Wandën

Delo.autor

Gattuso: Ndaj Fiorentinës është ndeshja e fundit e sezonit, dhe duam kualifikimin e drejtpërdrejtë në Europa League (FOTO)

Sadik.Autor

PARASHIMKIMI MES ATLETICOS DHE JUVENTUSIT/ Paralajmërimi i frikshëm i Mourinhos në Champions

Delo.autor

Leave a Comment