Futboll Seria A Sport

MOMENTE PANIKU PËR LOJTARIN ATALANTAS/ Bie aksidentalisht në pishinë dhe dëmtohet në kokë. Dërgohet me urgjencë në spital

Momente paniku ka kaluar sulmuesi i Atalantës, Luis Muriel, i  cili ka pësuar një dëmtim së fundmi dhe është dërguar me urgjencë në spital.231548000-854a43b1-ea0d-4731-8a7c-d6f680ac04ea

Futbollisti gjatë grumbullimit me ekipin, ka rënë aksidentalisht në pishinë dhe ka marrë disa dëmtime.

Më i rëndë ishte dëmtimi në kokë, teksa pas shtrimit me urgjencë në spital, më e keqja ka kaluar dhe lojtari është në gjendje të mirë tani.

E sigurt është që lojtari nuk do të jetë me ekipin për ndeshjen ndaj Breshas, ku Atalanta do të kërkojë fitoren.

Related posts

WANDA NARA “TËRBON” FANSAT/ Ja pozat seksi e zhveshur nudo në shtrat (FOTO)

Delo.autor

Pep Guardiola do Milan-in, Spalletti jep alarmin

Delo.autor

DERBI KRYEQYTETAS/ Çinari shënon për “Demat” nga 30 metra distancë, ja goli “magjik” (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment