Futboll La Liga Sport

NDIZET GARA PËR GRIEZMANN/ Gjigantët e Premier League ofron dy lojtarë për francezin

Situata e vështirë që po kalon Antoine Griezmann te Barcelona ka zgjuar intresin e shumë klubeve të mëdha të Europës.

Përveç Manchester United, Manchester City-t dhe Inter-it (mund të realizohet një këmbim me Lautaron Martinez), për ish-yllin e Atletico Madrid është vënë në lëvizje edhe Arsenal, historikisht i tërhequr nga futbollistët francezë.

Sipas Mundo Deportivo-s, Topçinjtë janë gati t’i ofrojnë Barçës kartonët e Pierre-Emerick Aubameyang dhe Matteo Gundeouzi, dy elementë për të cilët interesohet edhe Inter-i.

Related posts

PAS FITORES NDAJ SPARTA PRAUGE/ Pioli: Nëse vazhdojmë kështu, do ta kem shumë të vështirë

Delo.autor

NË ITALI E BËJNË TË KRYER/ Milan ka arritur marrëveshje me Real Madrid për mesfushorin…

Delo.autor

E TRISHTË/ Publikohet VIDEO-ja, ja çfarë po bënte Astori pak minuta para se të vdiste

Q.Autor

Leave a Comment