Futboll La Liga Sport

PAS 16 MINUTASH LOJË/ Mesfushori Jose mposht Ter Stegen dhe zhbllokon sfidën në “Camp Nou” (VIDEO)

Barcelona ka pësuar gol në Camp Niu nga Osasuna. Ekipi mik shënoi në minutën e 16′ me anë të Jose.

Miqtë ndërmorën një aksion mjaft të bukur dhe topi i futur drejt zonës gjeti mirë Jose që shkelmoi fort duke mposhtur Ter Stegen.

Related posts

SUPERKUPA E SPANJËS/ Katër skuadra në duel, ja shteti ku do të luhet…

Delo.autor

LIVE/ Champions: Mbyllen pjesët e para, mungesë e theksuar golash, INTERI ruan…

Isa.Autor

Everton përgatit blerjen 50 milionëshe…

Sadik.Autor

Leave a Comment