Champions League Futboll Sport

PO BËHET VIRALE/ Shikoni si arriti Mahrez të depërtonte murin e PSG-së nga goditja e lirë (VIDEO)

Mançester Siti mposhti 1-2 PSG-në, teksa goli i fitores erdhi nga sulmuesi algjerian, Riad Mahrez nga goditja e lirë në minutën e 71 të takimit.

Goli nga distanca u shënua si pasojë e vendosjes gabim të murit të lojtarëve të Sitit, të cilët i zunë rrezen totale Kejlor Navasit dhe u shpërndanë keq në momentin e goditjes.

Teksa nuk kanë munguar dhe postimet ironike në rrjetet sociale ku fansat kanë ngelur të habitur me mënyrën se si topi depërtoi murin e lojtarëve.

Related posts

MENDON PËR TË ARDHMEN/ Milan blindon yllin “kuqezi” dhe pranon largimin e një tjetri

Delo.autor

MUNGON MESSI/ Ja formacioni i blerjeve më të shtrenjta në historinë e “El Clasico” (FOTO)

Delo.autor

Ausilio flet për transferimin e mundshëm të Sturridge, Pastores dhe Brozovic

Q.Autor

Leave a Comment