Futboll Seria A Sport

POLICIA I HOQI PATENTËN/ Inter gjobit me shumën e majme mesfushorin…

Marselo Brozoviç raportohet se ka humbur liçensën e drejtimit, pasi u ndalua nga policia pasi kishte kaluar semaforin me të kuqe. Si të mos mjaftone kjo, kroatit i rezultoi se niveli i alkolit ishte mbi normën e lejuar dhe këshu humbi edhe patentën e tij.

brozovic

Interi nuk e ka toleruar këtë shkelje të mesfushorit të tij dhe e ka gjobitur Brozoviçin me 100 mijë euro. “Corriere Dello Sport” mëson se policia e ndaloi futbollistin e Interit rreth orës 2 të mëngjesit, pasi kaloi semafortin me të kuqe. Interi nuk e ka toleruar këtë veprim të kroatit dhe e ka gjobitur me shumën e majme.

Por pavarësisht gjobës, Brozoviç do të luajë në ndeshjen e sotme ndaj Torinos.

Related posts

TOTTENHAM i jep leksion Man United/ Londinezët thellojnë krizën e Mourinhos

Isa.Autor

FOLA-PRISHTINA/ Zbuloni formacionet zyrtare të sfidës së Europa League (FOTO)

Isa.Autor

FRANCEZI ZGJIDH PROBLEMN E PARË/ Ja 6 “viktimat” e rikthimit të Zidane tek Real Madridi

Delo.autor

Leave a Comment