Gossip I pakategorizuar

PUTHJE E PËRQAFIME/ Pushimet e nxehta të Messit dhe bashkëshortes së tij në jahtin luksoz (FOTO)

Lionel Mesi po shijon pushimet romantike me bashkëshorten e tij Antonela Rokuco dhe fëmijët në Ibiza. Futbollistit iu është bashkuar edhe shoku i skuadrës, Luis Suarez së bashku me familjen e tij.

Ylli argjentinas u fotografua në krah të bashkëshortes teksa putheshin e përqafoheshin në një jaht luksoz. Antonela vuri në pah format e saj të tonifikuara trupore e veshur me bikini.

32-vjeçarja dukej mjaft seksi dhe joshëse në krahët e Lionel Mesit. Dy futbollistët u nisën për pushime pasi La Liga në Spanjë përfundoi javën e kaluar pas pezullimit për 3 muaj për shkak të krizës së COVID-19.

Luis, i cili iu bashkua Barcelonës në vitin 2014, shoqërohej nga gruaja e tij seksi Sofia Balbi, dhe fëmijëve të tyre, Delfina, 9-vjeç, Benjamin, 6-vjeç dhe Lautaro, 20 muajsh. Sofia ekspozoi format e saj bombastike trupore me bikini teksa bënte not në oqean.

Dy çiftet duket se po kalonin një kohë të bukur nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

          

Related posts

“NUK ËSHTË HIPOKRIZI NË FUTBOLL”/ Wanda i shpreh “dashurinë” Marottas, flet edhe për Perisic

Delo.autor

POZA ME “CORONA”/ Shikoni çfarë bën bashkëshortja e legjendës së Arsenalit (FOTO)

Delo.autor

U BË NËNË ME FËMIJË/ Por motra e sulmuesit të njohur nuk ndalet. Tërbon fansat me FOTO “hot”

Delo.autor

Leave a Comment