Futboll Premier League Sport

SHTANGEN “QYTETARËT”/ Portieri Ederson kapet në befasi nga 30 metra largësi (VIDEO)

Southampton ka zhbllokuar ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të të kampionatit anglez kundër Manchester City-t.

Vendasit, në fakt, kanë realizuar një gol të çmendur në minutën e 16-të.

Sulmuesi 23-vjeçar Adams ka kapur në befasi Qytetarët dhe portierin Ederson me një goditje të çmendur nga rreth 30 metra.

Related posts

GATI TRANSFERTA/ Dortmundi kërkon të blejnë kartonin e mbrojtësit të Realit

Isa.Autor

“NUK KA NDESHJE TË LEHTA NË KËTO KOMPETICIONE”/ Flet Zanetti: Historia jonë është e qartë, ne…

Delo.autor

Kategoria e Parë/ Dinamo fiton ndaj Besëlidhjes, Bylisi bën detyrën, Egnatia surprizon Elbasanin

Isa.Autor

Leave a Comment