Futboll Seria A Sport

SHTANGET “ZONJA E VJETËR”/ Nestorovski kap në befasi mbrojtjen e Juventus dhe rihap sfidën (VIDEO)

Ka nisur me një gol të befasishëm pjesa e dytë e ndeshjes mes Udinese-s dhe Juventus-it.

Torinezët, në fakt, janë kapur në befasi në minutën e 52-të nga një gol me kokë i Nestorovski-t.

Lojtari i vendasve është lënë i lirë në mënyrë të pashpjegueshme nga lojtarët e Sarri-t.

Related posts

Inter-Roma, ndeshja e “San Siro”-s premton gola

Q.Autor

KORONAVIRUSI/ Mbyllet mbledhja, Premier League vendos për kampionatit. Ja çfarë do të ndodhë

Delo.autor

E pabesueshme ajo çfarë thotë Spalletti për Salah!

Sadik.Autor

Leave a Comment