Futboll I pakategorizuar Seria A Sport

SPAL-INTER/ Pas një pasimi të bukur nga Sanchez, Candreva shënon për “Zikaltrit” (VIDEO)

Inter ka kaluar në avantazh kundër Spal-it në minutën e 37-të të pjesës së parë.

Zikaltrit kanë gjetur golin me Antonio Candreva-n, i cili ka marrë një pasim të bukur nga Sanchez dhe ka dërguar topin në rrjetë me lehtësi.

Related posts

PAS TRIUMFIT NDAJ LAÇIT/ Flet trajneri Dovedan: Ishte një ndeshje e vështirë, sepse…

Delo.autor

ATALANTA-JUVENTUS/ “Kupa e Italisë”: Skuadra që fiton merr biletën për gjysmëfinale (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

PO SHKËLQEN NË KAMPIONATIN ZVICERAN/ Ajeti shënon gol fantastik për Basel në finalen e kupës

Delo.autor

Leave a Comment