Futboll Seria A Sport

SUPER ASIST, GOL FANTASTIK! Verona “çmend” Serie A në Firence (VIDEO)

Një eurogol ka mbyllur 45’ e para të Fiorentina-Verona, me miqtë që kanë kaluar në avantazh pas 18 minutash me Faraonin, që fluturimthi dhe në kthesë ka shënuar në portën vjollcë.

Autor i superasist, futbollisti i sezonit të ardhshëm te Fiorentina, Amrabat (u shit në janar por deri në fund të sezonit luan me Hellas).

Related posts

SKËNDERBEU-PARTIZANI/ 2 gola në 2 minuta, “korçarët” nuk përmbahen (VIDEO)

Delo.autor

NË PRAG TË NDESHJES NDAJ RENNESIT/ Tuchel thur elozhe: Ai mund të luajë kudo në fushë

Delo.autor

SURPRIZON ISH KAPITENTI/ Flet Lorik Cana: Unë e munda Cristiano Ronaldon në…

Isa.Autor

Leave a Comment