Futboll Seria A Sport

SULMUESIT TË INTER I VJEDHIN “INSTAGRAMIN”/ Shikoni çfarë i bëjnë në profilin e tij zyrtar (FOTO)

Lautaro Martinez është lojtari i radhës, të cilit i është vjedhur “Instagrami” nga persona që ende nuk janë zbuluar.lautaro

Sapo i kanë vjedhur profilin, Lautaros i kanë ndryshuar të dhënat në rrjetin social, teksa i kanë postuar edhe një foto.

Në foto shfaqet flamuri turk, që të bën të mendosh se personat të cilët i kanë hakuar “Instagramin” janë nga ky vend.

Gjithashtu në profil i është vendosur edhe emri Xhaner Bozdoan, që të shtyn edhe më shumë të mendosh që ata që e kanë marrë janë turq.

1 auto_WhatsApp_Image_2020-08-13_at_12.39.291597317961

 

 

Related posts

SEZONI I “RILINDJES”/ Sadiku në garë për të vendosur rekord të ri te Malaga

Delo.autor

VENDIMI I “TOPÇINJVE”/ Ja shifra e frikshme që pagoi Arsenali për shkarkimin e trajnerit…

Delo.autor

“TË MOS BËJMË DRAMA”/ Carrick uli Ronaldon në stol dhe zbulon bisedën me “Përbindëshin” (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment