Gossip

TRUP TË PALESTRUAR DHE LINJA PERFEKTE/ Moderatorja shqiptare e sportit magjeps ndjekësit e saj (FOTO)

Hygerta Sako njihet si një nga moderatoret më të spikatura të sportit në Shqipëri, ku përveç moderimit tërheq vëmendjen edhe për linjat e saj perfekte trupore.

sako

Prezantuesja e “Rubrika Sportive” në “Rtsh”, i ka magjepsur ndjekësit e saj në “Instagram” së fundmi. Hygerta ka postuar një foto nga plazhi, teksa po kalon pushimet.

hygerta sako1

Ajo që tërheq menjëherë vëmendjen janë linjta e saj trupore, kjo edhe për faktin se shpesh bukuroshen e “Rtsh” e kemi parë të bëjë palestër. Pikërisht në foton ku shfaq linjat e saj edhe reagimet kanë qenë të shumta, sigurisht pozitive.

sako hygerta hygertaa sakoo hygerta2 hygerta1 hygerta sako

Related posts

Alicia ‘ngushëllon’ Milanin, pas rezultateve negative (Foto)

Sadik.Autor

Bëri gjestin ofendues gjatë ceremonisë së hapjes, Robi Uilliams rrezikon burgun

Sadik.Autor

MODELJA JOSHËSE/ Aurah Ruiz reagon ndaj Jese: Aladin, nuk jam Jasemini yt (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment