Gossip

TRUP TË PALESTRUAR DHE LINJA PERFEKTE/ Moderatorja shqiptare e sportit magjeps ndjekësit e saj (FOTO)

Hygerta Sako njihet si një nga moderatoret më të spikatura të sportit në Shqipëri, ku përveç moderimit tërheq vëmendjen edhe për linjat e saj perfekte trupore.

sako

Prezantuesja e “Rubrika Sportive” në “Rtsh”, i ka magjepsur ndjekësit e saj në “Instagram” së fundmi. Hygerta ka postuar një foto nga plazhi, teksa po kalon pushimet.

hygerta sako1

Ajo që tërheq menjëherë vëmendjen janë linjta e saj trupore, kjo edhe për faktin se shpesh bukuroshen e “Rtsh” e kemi parë të bëjë palestër. Pikërisht në foton ku shfaq linjat e saj edhe reagimet kanë qenë të shumta, sigurisht pozitive.

sako hygerta hygertaa sakoo hygerta2 hygerta1 hygerta sako

Related posts

Ronaldo vendos më në fund, ja çfarë ka bërë portugezi

Sadik.Autor

FOTO/ Veronica dhe Maria, dy bukuroshet milaniste të cilat ëndërrojnë…

Q.Autor

KA NJË FIZIK TË MREKULLUESHËM/ Erjona Sulejmani në hall: Nuk gjej masa për trupin tim… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment