Futboll Sport

U LARGUA NGA PSG/ Mbrojtësi akuzon Leonardon: Gënjen, donte të luaja falas

Tomas Munjir refuzoi të rinovonte me PSG dhe u transferua tek Dortmundi. Mbrojtësi belg ka akuzuar drejtorin sportiv të Parizienëve Leonardon.

munjir dortmund

28 vjeçari mohoi akuzat e Leonardos se ai nuk kishte pranuar të launte në Ligën e Kampionëve. “Leonardo donte që unë të luaja falas. Ai nuk tentoi kurrë të arrinte një marrëveshje me mua. Ai gënjen”, tha Tomas Munjir.

Belgut i skadoi kontrata me PSG në 30 qershor dhe nuk pranoi rinovimin dhe zgjodhi Dortmundin për të vazhduar karrierën.

Related posts

E PAQARTË ÇËSHTJA FABREGAS/ Milani kthen sytë nga fantazisti i Udineses

Delo.autor

Kolumnisti egjiptian i bën thirrje Salah-s ta rruajë mjekrën: Po dukesh si terrorist

Q.Autor

STARTOI SEZNOI I RI/ Shikoni kush e shënon golin e parë në Serinë A (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment