Futboll Sport

VAZHDON TË FESTOJË SIKUR ASGJË S’KA NDRYSHUAR/ Adriano, i dehur në rrugët e Rios. VIDEO përçan internetin

Coronavirus vazhdon të shkaktojë viktima në Brazil, por ka nga ata që vazhdojnë të festojnë sikur asgjë të mos ketë ndryshuar. Njëri prej tyre është Adriano, ish-sulmuesi i Inter-it dhe i Seleçaos.

“Perandori” është filmuar në gjendje të dehur të dielën e kaluar gjatë një feste të organizuar në Vila de Penha, një nga favelat e Rio de Janeiro.

Video, që është publikuar në Twitter, është brë virale. Imazhet janë të qarta: Adriano shfaqet duke u mbajtur nga një shok dhe duket qartë se ish-sulmuesi zikaltër është në gjendje të dehur.

Videoja ka bërë të shpërthejë zemërimi në botën e internetit: disa e kanë ndëshkuar sjelljen e brazilianit, që ka marrë pjesë në një grupim gjatë një periudhe kaq delikate si ajo që po kalon vendi.

Por ka edhe nga ata që e mbrojnë, duke thënë se ish-sulmuesi ka të gjithë të drejtën të jetojë jetën e tij.

Related posts

CHELSEA-HUDDERSFIELD/ “Blutë e Londrës” nuk “ngopen”, shënon Luiz

Delo.autor

Inter ka një objektiv të ri në merkaton, kushton 15 milionë euro

Isa.Autor

HABIT GATTUSO/ Ndihem si PRESIDENT, MAGAZINIER dhe shumë më tepër tek MILANI

Isa.Autor

Leave a Comment