Boks Sport Të tjera

ZBULON PRAPASKENËN/ Mike Tyson: Ja sa i ofrova pronarit të kopështit zoologjik që të përballesha me një gorillë

Majk Tajson ka zbuluar se një herë ka ofruar 10 mijë euro një pronari të një kopështi zoologjik për të luftuar kundër një gorille. 53 vjeçari tregoi se gjatë viteve 80’ ai mori me qera një kopësht zoologjik të tërë në Nju Jork që ai dhe gruaja e tij të kalonin disa momente romantike, por shpejt Tajsonit i erdhën ide të tjera.

gorila majk tajson

Pavarësisht shumës së madhe që boksieri i ofroi, pronari refuzoi. Majk Tajson thotë së do dëshironte shumë të futej në kafaz dhe ta godiste gorillën në fytyrë . Këtë prapaskenë , Tajson e zbuloi në një intervistë për “The Sun”. “ I ofrova pronarit të një kopështi zoologjik 10 mijë euro që të hapte kafazin dhe të ndeshesha me një gorillë , por ai refuzoi”.

Pavarësisht se donte ta grushtonte gorillën, tani me kalimin e viteve Tajson ka ndryshuar dhe tashmë i do shumë kafshët.

Related posts

NUK HARRON ATALANTA-N/ Papu Gomez përgëzon ish-shokët për arritjen në finalen e Coppa Italia (FOTO)

Delo.autor

AGJENTI ZBULON “SEKRETIN” E BENZEMA/ Ja ku do ta shohim yllin francez pas Real Madridit

Delo.autor

“TRONDITET BOTA E FUTBOLLIT”/ vetëvritet ish-lojtari i Mançester Junajtid (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment