Futboll La Liga Sport

BARCELONA-NAPOLI/ “Pleshti” shënon falë një asisti “MAGJIK”, VAR i prish festën (VIDEO)

Barcelona ka gjetur edhe golin e tretë kundër Napoli-t.

Autori ka qenë përsëri Messi, i cili ka marrë një asist të mrekullueshëm nga De Jong.

Festa e katalanasve është prishur nga VAR, me golin që është anuluar për shkak të një prekje të topit me dorë nga Messi.

Related posts

NDAHEN STEMAT E FIFA-S PËR VITIN 2021/ 3 gjyqtare shqiptare femra dhe një risi, ja lista e plotë…

Delo.autor

DËSHPËRIM DHE NDJESË/ Humbja ndaj Juventusit, ja pakti i Hysajt me shokët e ekipit

Delo.autor

LIVE/ Partizani-Kastrioti: Shpërthen festa në “Selman Stërmasi”, Bardhi dyfishon rezultatin (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment