Bundesliga Futboll Sport

CHAMPIONS/ “Blutë e Londrës” në tapet, Bayern tregon supermacinë me Perisic (VIDEO)

Bayern Munchen ka shënuar golin e dytë ndaj Chelseas duke treguar supermacinë e skuadrës vendase. Ekipi i trajneri Flick po dominon totalisht skuadrën e Frank Lampard dhe shënoi sërish me anë të Perisic për 2-0. Ky i fundit mori një pasim të mirë nga Lewandowski dhe nuk gaboi për 2-0.

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja Flamurtari-Laçi. Rezultati 1-0

Delo.autor

“Top 15-ia” e sulmuesve U-23, Cutrone fiton derbin me Martinez

Sadik.Autor

KRITIKON ASHPËR PSG-NË/ Legjenda Ferdinand: Nuk shkon kështu, jo me Messin. Të kisha qenë unë…

Delo.autor

Leave a Comment