Champions League Futboll Sport

“CRVENA NUK PATI ASNJË RAST TË PASTËR”/ Tefik Osmani: Më mirë të luash keq dhe të fitosh…

Ish-futbollisti i Tiranës, Tefik Osmani, tashmë me post drejtues në klubin bardheblu, foli shkurtimisht pas humbjes 0-1 ndaj Crvena Zvezdës në Ligën e Kampionëve, duke u shprehur.

“Ndonjëherë fati na ka ndihmuar, si ndeshja në Gjeorgjisë, sot nuk na ndihmoi. Kemi krijuar raste. Po t’i shikosh statistikat, ekipi kundërshtar nuk ka pasur asnjë rast tjetër të pastër. Nganjëherë më mirë të luash keq dhe të fitosh se sa të luash mirë dhe të humbasësh”, u shpreh Osmani.

Related posts

TIKI-TAKA VJEN NGA FRANCA/ “Viktimë” e një goli plot klas bëhet Marseille, ja “perla” (VIDEO)

Delo.autor

Legjenda e Gjermanisë kritikon Hummels dhe Boateng

Sadik.Autor

Juventus gati për një revolucion, në verë largohen 4 ikona të ekipit

Sadik.Autor

Leave a Comment